suchá kůže

SUCHÁ KŮŽE: Mám v tomto počasí přesušenou kůži na celém těle, hlavně nohy. Co s tím? Je mi přes čtyřicet.

Před užitím léků si pečlivě prostudujte příbalový leták!

Doporučuji Vám koupele s Balneum Hermal nebo Balmandol.

Pokud Vás kůže svědí, zkuste koupele s Balneum Hermal F.

 

Koupele by neměly být moc teplé, spíše vlažné (ale zase ať se člověk zase nenachladí nebo neprochladí = všeho s mírou;-)

Po těchto koupelích se kůže nechá uschnout na vzduchu nebo se vysuší pouze přikládáním ručníků.

Pozor, vana je pokrytá jemnou olejovou vrstvičkou, ať neuklounete při vycházení z vany!

Navíc na promaštění obzvlášť suchých míst např. Infadolan mast (obsahuje vitamín A a vitamín D) nebo Excipial mast s mandlovým olejem (obsahuje mimojiné i vitamín E) nebo Excipial lipolotio (mléko, které bude méně promašťovat než masti. Už obsahuje účinnou látku, ureu (= močovina).)

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.