Když mám epilepsii, budu brát léky proti ní celý život

Ne.

Záleží na druhu epilepsie.

Jsou některé druhy epilepsií, u kterých se, po určité době, kdy nemocný nemá záchvaty a na základě dalších vyšetření, může neurolog rozhodnout léky proti epilepsii zkusit postupně úplně vysadit (dávka léku se pomalu snižuje a snižuje, až se lék úplně přestane užívat). NIKDY si ovšem pacient nesmí léky vysazovat sám!!

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.