BLOG: Co je to mírný??

01.09.2020 15:11

Označením "mírný průběh" je nám u onemocnění kovidem vtloukáno do hlavy, že nemoc kovid je prkotinka.

Řekněme si, co je myšleno slovem "mírný"? Je tím myšleno, že člověk neskončí jako pacient v nemocnici (alespoň tedy v době nakažení, protože vir máme oficiálně na světě cca 8 měsíců).

O.K. Z tohoto pohledu je tedy mírné např. onemocnění borélií, pokud člověk není poslán do nemocnice, jakmile se nakazí.

 

Co virus dělá v těle dále, kromě dýchycích potíží při nakažení? Začínají se objevovat a jsou k dispozici první data - protože jediné co víme s jistotou je to, co se odehrálo za uplynulých pár měsíců, kdy je tu vir s námi.

Pokud někdo nemá dar od Boha a nevidí do budoucna, není schopen pravdivě říci, jaký bude mít koronavir další vývoj. Pokud takové názory někdo má, je to jen jeho domněnka, na základě něčeho - protože s pokorou k přírodě si přiznejme že víme, že nevíme...

 

 

 

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.