BLOG: koronavirus je na dovolené

25.08.2020 21:19

Koronavirus si vzal baťůžek a odjel na začátku léta na dovolenou, nebo se na začátku léta dohodl s "vítěznými mocnostmi", že půjde pryč - aspoň tak to vypadá v Česku - všechna opatření zrušena, koronavir tady není...bla, bla, bla...chtělo by to trochu pokory, protože, tady šéfuje příroda, vážení - pán tvorstva je pouze její součást.

 

Mám názor, že koronavirus tady je pořád a chodím v roušce do všech uzavřených prostor, ať mi hlavy pomazané radí, co chtějí. Reakce lidí jsou zajímavé - od výsměchu v obchodě od ostatních nakupujících, ochranky a prodavaček po vynadání od jedné paní úřednice (kterou si platíme ze svých daní), která na mě zaútočila slovy "Jak to, že máte roušku!!" Nechtěla jsem ji říkat, že prostě tady koronavir je pořád, a že se řídím svým rozumem a prostě v uzavřených prostorách mám roušku pořád. Uklidnilo mě, když jsem se následně dozvěděla, že roušky se nosí i v okolních státech, a že si koronavirus vzal dovolnou jen v Česku.

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.