KORONAVIRUS: NESCHOPNOST

17.03.2020 22:48

Naprostá neschopnost naší vlády...já, pouhý lékárník jsem na těchto webovkách už na konci ledna varovala před koronavirem, který může do Česka dorazit.

Vyděšený výraz byl odejit - nová hlavní hygienička je ale paní Colombová...kdo z nás ji už viděl?

Letadlo letí z Číny už tak dlouho - minulý týden se hovořilo o vojenském speciálu, který uveze 3 tuny, proto 200.000 roušek zaplní 1,5 tuny a zbytek budou tvořit testy, aby se využilo další 1,5 tuny - zatím nic....letadlo nedoletělo...ta Čína je nejspíše v jiné Galaxii, nebo letadlo lítá kolem zeměkoule a nemůže najít Česko...

Taktéž se cca před 2 týdny mluvilo o koupi ventilátorů - ale až před pár dny náměstek MZ hovořil o tom, že ventilátory poptávají...ale "poptávat" neznamená "koupit" - dokud ventilátory nejsou fyzicky "pod střechou", tak jako by nebyly!

Takové mlácení prázdné slámy a kecy, kecy, kecy, kecy, to jsem naposledy slyšela za Jakeše...

 

Čekala jsem, že tady koronavirus bude už od ledna - vývoj v Číně to jasně ukazoval - otázka nestála jestli, otázka byla kdy. I když to vládní odborníci netušili, potom na začátku března byl v Česku první nakažený. Uplynulo 16 dnů a nic, nedorazilo nic, co by lidi ochránilo...I když ti nejlepší odborníci vlády nevěděli v lednu, že bude problém, protože "neměli křišťálovou kouli", co soudruzi dělali posledních 16 dnů pro dobro svých obyvatel, kteří je živí ze svých daní?

 

 

 

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.