Piju jen pivo, to je v pohodě, horší je tvrdé!

26.10.2017 13:57

Omyl!

Vaše játra nepoznají, odkud se k nim alkohol dostal - jestli z piva nebo z tvrdého alkoholu - když vypijete cokoliv, tak dojde ke vstřebání z trávicího traktu do krve a tato krev jde k játrům - proto játra lze spolehlivě zničit jak pivem tak tvrdým alkoholem.

Rozdíl je pouze v množství tekutiny, které samotný alkohol doprovází. A zase: pokud "klopíte" piv více, z velkého objemu tekutin, který se s pivem dostává do těla, nejspíše nejsou srdce ani ledviny dvakrát odvázané...

 

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.