Může se stát, že je mi po třech dnech léčby hůře než před léčbou?

7. Může se stát, že je mi po třech dnech léčby hůře než před léčbou?

Ano. Většinou, pokud nedojde ke zhoršení stavu (to kontaktujte lékaře IHNED), se doporučuje, pokud je vám po třech dnech stejně nebo hůře, vyhledat svého lékaře (alespoň telefonicky).

Může se stát, že baktérie, které u vás vyvolaly nemoc, jsou proti antibiotiku, které berete, odolné. Lékař zpřesní diagnózu a pravděpodobně zvolí jiná antibiotika.

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.