Dotazník pro muže pro určení závažnosti poruchy ztopoření penisu

Muž odpoví na odpovědi v dotazníku ( International Index of Erectile Function (IIEF-5 skóre)

Každá odpověď je bodově ohodnocena.

Na základě počtu bodů z dotazníku se může rozdělit porucha ztopoření penisu na: 1. kompletní erektilní dysfunkce = 4 body, 2. těžká erektilní dysfunkce 5–10 bodů, 3. středně těžká erektilní dysfunkce 11–14 bodů, 4. mírná erektilní dysfunkce 15–20 bodů, 5. více než 21 bodů = o erektilní dysfunkci se pravděpodobně nejedná.

 

 

Jak byste hodnotil svou důvěru v možnost dosažení a udržení erekce (= ztopoření)?

 

Velmi nízká

nízká

střední

Absolutní

Pokud u vás došlo při sexuální stimulaci k erekci (=ztopoření), jak často byla dostatečná k penetraci (= průnik do vagíny)?

Žádná sexuální aktivita

Téměř nikdy

Jen ojediněle

občas

Téměř vždy

Pokud došlo k pohlavnímu styku, jak často jste byl schopen udržet erekci (=ztopoření) i po penetraci (=po průniku do vagíny)?

Žádný pokus

Téměř nikdy

Jen ojediněle

občas

Téměř vždy

Pokud došlo k pohlavnímu styku, jak obtížné bylo udržet erekci (=ztopoření) po celou dobu až do ejakulace (= výstřiku semene)?

Žádný pokus

Mimořádně obtížně

Velmi obtížně

obtížně

snadné

Pokud jste se pokusil o pohlavní styk, jak často byl pro vás uspokojivý?

Žádný pokus

Téměř nikdy

Jen ojediněle

občas

Téměř vždy

 

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.