Změny na varlatech

Pokud si muž (i patnáctiletý!!) nahmatá nějaký hrbolek, bulku na varleti (jedné z "koulí") nebo jsou "koule" jinak velké než obvykle, potom je nezbytné IHNED A OKAMŽITĚ ZAMÍŘIT k urologovi!!

Jasně, je to intimní záležitost, o tom žádná! Tak si vyber urologa - chlapa a není co řešit! Ženské taky chodí na gynekologii...tak to ber tak, že děláš něco pro sebe! To dáš! Když to dají ženské!!

Nemusí to být nic, ale pokud to něco je, pak je nezbytná rychlá akce! (Jeden známý si v úterý nahmatal bulku, ve čtvrtek mu odebrali sperma do spermabanky a v pátek už byl "po". To byl cvrkot!! Naštěstí nic nezanedbal, tak zůstal problém jen na jednom varleti. Teď mu je o 15 let více a pohodička.)

Nádor varlat se týká mladých chlapů: od 15 do 40 let.

 

Manuál, jak se sám vyšetřit, najdete na webovkách STK pro chlapy - pár vteřin, pár hmatů při sprchování a víte, že varlata jsou O.K.!

 

Link na urology:

https://www.firmy.cz/#!/Prvni-pomoc-a-zdravotnictvi/Zdravotnicke-sluzby/Zdravotnicka-zarizeni/Lekarske-ordinace/Urologicke-ordinace?geo=0

 

Čerpáno: znalosti autorky webu a www.stkprochlapy.cz

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.