Ostatní přípravky

Ostatní přípravky v ČR:

Před užitím každého léku si pečlivě prostudujte příbalový leták léku nebo se o jeho užití poraďte s lékárníkem nebo lékařem!

Nosní kapky dr. Mullera: nosní spreje s aloe vera (aloe vera zvlhčí nosní sliznici)

Mukoseptonex gtt. (septonex, pouze dezinfikují))

Baby – Vac – odsávačka nosních hlenů připojitelná k vysavači. POZOR!! přiložit JEN POD nos!! Nevadí hluk vysavače malým dětem???

Hadičky

Balónky

Vatové štětičky

Konvičky

Přípravky pro užívání ústy při ucpané rýmě - mají výdej v lékárně omezen podle zákona: v ČR jsou např. (nahodilý výběr pro představu laiků): Coldrex Horký nápoj, Coldrex Maxgrip, Nurofen Stopgrip, Panadol Plus Grip, Paralen Plus, Paralen Hot Drink)

 

 

 

 

 

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.