Na zklidnění

 UVEDENÉ ČAJE JSOU URČENY PRO DOSPĚLÉ!! Nezjišťovala jsem, zda bylinky v nich uvedené, mohou děti, těhotné, kojící!

Pokud jsou určeny dětem, těhotným, kojícím, je to u složení čaje vysloveně napsáno!!

POZOR: Informace nemusí mít prokázaný klinický účinek, jde o rady babek kořenářek! (http://nedejmesiprirodu.cz/)

 

 

1. nať meduňky 450 g , nať menthae piperitae 450 g, kořen (rozemletý) kozlíku lékařského 450 g, plod fenyklu 150 g. Bylinky pořádně promíchat.

1 vrchovatou kávovou lžičku přelít 1/4 litru vařící vody a nechat 5 minut luhovat. Pije se 1 - 3 x denně. POZOR, čaj není vhodné pít před činností, které vyžadují zvýšenou pozornost a schopnost rychlé reakce (např. řidiči aut, apod.!!)

 

2. nať meduňky

POZOR, čaj není vhodné pít před činností, které vyžadují zvýšenou pozornost a schopnost rychlé reakce (např. řidiči aut, apod.!!)

3. kořen kozlíku

POZOR, čaj není vhodné pít před činností, které vyžadují zvýšenou pozornost a schopnost rychlé reakce (např. řidiči aut, apod.!!)

TOPlist

 Upozornění!

Vstoupili jste na stránky, které byly vytvořeny s cílem zpřístupnit studiem a lékárnickou praxí získané informace, jejichž je autorka stránek vlastníkem, veřejnosti a pomoci ji v orientaci v oblasti samoléčení.

Poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s lékařem ani lékárníkem.

Před užitím jakéhokoliv léku si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékárníkem nebo s lékařem. Autorka nezodpovídá za chybnou interpretaci informací obsažených na stránkách a není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou následnými postupy či jednáním, jež jsou provedena na základě obsahu těchto stránek. Léky uvedené na stránkách mají laikům pouze osvětlit problematiku a pomoci v orientaci; jsou-li uvedeny názvy léků, jsou uvedeny nahodile pro orientaci v problematice.

Vstupem na stránky jste potvrdili, že jsem se seznámil/ seznámila s cílem i s omezením těchto stránek.